Spoštovani starši!

Pogovorne ure bodo v tem šolskem letu potekale po naslednjem razporedu: POGOVORNE URE OŠ DORNBERK 2020/21

1. Dopoldanske pogovorne ure

Razpored pogovornih ur pri posameznem učitelju se nahaja na povezavi: razpored govorilnih ur OŠ Dornberk

Starši se za dopoldanske pogovorne ure predhodno najavite preko eAsistenta ali pisnega sporočila, ki ga otrok/učenec izroči učitelju.  Učitelj potrdi dan in uro. Starši ob dogovorjeni uri počakate pred glavnim vhodom šole, da vas učitelj sprejme.

S posameznim učiteljem lahko v času govorilnih ur navežete stik tudi prek telefona in sicer na številko 05/ 301 91 00 (tajništvo šole)

1. Popoldanske pogovorne ure

Popoldanske pogovorne ure bodo potekale predvidoma vsako tretjo sredo v mesecu (razen septembra, februarja in junija) od 17.00 do 18.00:

21 oktobra, 18. novembra, 16. decembra, 20. januarja,  17. marca, 21. aprila in 19. maja.

Tudi za popoldanske govorilne ure se morate starši  predhodno najavtii preko eAsistenta ali pisnega sporočila, ki ga otrok/učenec izroči učitelju, vsaj en dan pred pogovorno uro.

Starši morate ob vstopu v šolo upoštevati ukrepe za preprečevanje bolezni covid-19 nošenje maske, razkuževanje rok, ustrezna medsebojna razdalja.

V primeru poslabšanja epidemioloških razmer, vas bomo o spremembah obvestili.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.