Spoštovani!

Vabimo vas na dobrodelno prireditev Sveti, sveti zvezdica, ki bo potekala v četrtek, 14. 12. 2023, ob 18. uri v Dvorani Čuklja. Prireditev sooblikujejo učenci šole, otroci iz vrtca, strokovni delavci in gostje, ki so se prijazno odzvali našemu vabilu.

Hvaležni bomo vašega prostovoljnega prispevka, ki ga boste darovali namesto vstopnine. Zbrana sredstva bomo namenili delovanju  Šolsko-vrtčevskega sklada OŠ Dornberk.

V zameno za vaš prispevek bomo v vašo dlan stisnili prav posebno darilo, malo zvezdico upanja.

Vabimo vas, da skupaj ustvarimo čudovit in doživet večer.

In še QR koda za vse tiste, ki bi želeli darovati prostovoljni prispevek, pa se prireditve morda ne boste mogli udeležiti:

Ustvarjalci in sooblikovalci prireditve se že veselimo skupnega druženja, ob bližajočih praznikih pa vam želimo vse dobro.