V petek, 5. 4. 2024, smo imeli na šoli zelo prijeten dan, saj smo slovesno zaključili z Bralno značko v šolskem letu 2023/24. Obiskal nas je pisatelj, prevajalec, komik in igralec Boštjan Gorenc Pižama. Na zanimiv in zelo humoren način je predstavil svoje delo in učence spodbudil za nadaljnje branje knjig.

Učenci razredne stopnje so se z literarnim ustvarjalcem srečali v telovadnici šole, učenci predmetne stopnje pa v šolski knjižnici.

Pisatelj je vsem bralcem čestital za opravljeno Bralno značko, priznanja pa je osebno podelil prvošolcem in zlatim bralcem (učencem, ki so pri bralni znački sodelovali vseh devet let šolanja).

Zlati značkarji so v šolskem letu 2023/24 postali Larisa Benko, Marjana Lisjak, Eva Klanjšček, Larisa Žorž in Gal Juretič.

Vsem bralcem iskreno čestitamo!

Knjižničarka: Edica Klanjšček Schlegel